معرفی پایگاه اطلاعات ایران دایرکتوری

پایگاه اطلاعات ایران دایرکتوری جهت تسهیل در معرفی  کسب و کارها ، صنایع تولیدی و ارائه دهندگان خدمات راه اندازی شده است . این زیر ساخت با کمک به بازاریابی دیجیتال تولیدکنندگان داخلی به منظور افزایش فروش و توسعه صادرات کالاهای ایرانی فراهم شده است.

 ایران دایرکتوری

چراباید در ایران دایرکتوری ثبت نام کنیم؟

امروزه حضور در فضای مجازی و اینترنت یکی از اجزای اصلی همه کسب و کارها شده است بگونه ای که دیگر تبلیغات محیطی آن اثر بخشی قبلی را نداشته و مخاطبان بیشتر وقت خود را در گوشی های هوشمند می گذرانند از اینرو با توجه به هزینه زیاد راه اندازی و مدیریت وب سایت ها ، مجموعه ایران دایرکتوری که جزو شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری تربیت مدرس میباشد مبادرت به طراحی و ساخت پایگاه اطلاعاتی ایران دایرکتوری نموده است تا بوسیله آن کسب و کارها نوپا بتوانند با هزینه اندکی خدمات و محصولات خود را در فضای وب به مشتریان بالقوه خود معرفی نمایند.

چه شرکت ها و کسب و کارهایی باید خود را در ایران دایرکتوری ثبت کنند؟

کلیه شرکت ها اعم از بزرگ و کوچک ، کسب و کارهای استارت آپی ، نوپا ، دانش بنیان و یا خانگی میتوانند محصولات و خدمات و حتی وب سایت های خود را در این پایگاه اطلاعات معرفی کنند. این سایت مرجعی است برای کلیه شرکت ها و افرادی که بدنبال تامین کننده محصولات و خدمات می گردد فلذا کمک بسیار زیادی به دیده شدن شما در فضای وب می کند.