طبقه بندی کسب وکارها

پایگاه اطلاعات ایران دایرکتوری

وب سایت رسمی ایران دایرکتوری مرجع معرفی کسب و کارها ، صنایع و کارخانجات ، محصولات ، خدمات و وب سایت های ایرانی به منظور توسعه بازار و بهبود فضای کسب و کار در خدمت شرکت ها ، اصناف و کارآفرینان کشور عزیزمان ایران می باشد.

پایگاه اطلاعات ایران دایرکتوری مشتمل بر چهار دایرکتوری اصلی می باشد که به تمامی کارآفرینان و صاحبان کسب و کار کمک می کند تا اطلاعات محصولات ، خدمات ، سایت و شرکت خود را در هر یک از دایرکتوری های مربوطه ثبت نمایند.

اما کارآفرینانی که کسب وکار خانگی ، روستایی ، استارت آپی و یا شخصی دارند نیز می توانند از یکی از این دایرکتوری ها استفاده نمایند. کاربرد هر یک از دایرکتوری ها بقرار زیر می باشد.

1دایرکتوری کسب و کارها : مناسب شرکت ها ، موسسات و سازمان ثبت شده در سازمان ثبت شرکت ها می باشند. این دست از شرکت ها میتوانند با حداقل هزینه خود را در معرض دید مشتریان قرار دهند.برای مشاهده مزایای عضویت بر روی این لینک  کلیک کنید.

2کاتالوگ آنلاین محصولات ایرانی (دایرکتوری محصولات): مناسب کلیه اشخاص حقیق و حقوقی است که دارای محصولات قابل ارائه و فروش هستند این گروه میتوانند از این بستر محصولات خود را (همراه با قیمت) در سطح اینترنت معرفی کنند.برای مشاهده مزایای عضویت بر روی این لینک کلیک کنید.

3کاتالوگ آنلاین خدمات (دایرکتوری خدمات) : مناسب کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی است که ارائه دهنده خدمات به کسب و کارها ، اشخاص ، منازل و..... بوده و میتوانند از این بستر خدمات خود را به مشتریان معرفی نمایند.

4دایرکتوری وب سایت ها : مناسب کلیه شرکت ها و افرادی است که وب سایت دارند و می خواهند با کمترین هزینه در رتبه بالاتر نتایج جستجوهای گوگل دیده شوند و همچنین علاقمند به تبدل لینک دوطرفه و یا بک لینک هستند.برای مشاهده مزایای عضویت بر روی این لینک کلیک کنید.

 

عضویت در ایران دایرکتوری چه کمکی به افزایش درآمد شما می کند!